Tamara Kramar

Tamara Kramar

Galéria

Tamara Kramar je talentovaná speváčka a hudobníčka pôvodom z Bratislavy, žijúca v anglickom Brightone. Minulý rok doštudovala bakalára z kogitívnej neurovedy, odkiaľ pochádza aj názov jej debutového EP 'Bachelor of Science'. Tento projekt pozostávajúci z piatich piesní Tamare zaručil výhru v kategórii objav roka 2022 v ankete Rádiohlavy, pritiahol pozornosť prestížneho rádia BBC Introducing a mohých médii. Medzi nimi bola aj Spotify kampaň EQUAL, vďaka ktorej sa Tamara ocitla na obrovskom bilboarde na New Yorskom Times Square.

Momentálne Tamara pracuje na druhom EP v rámci magisterského štúdia hudby a hudobnej produkcie. Niektoré z rozpracovaných piesní, ako aj celé EP a zopár prevzatých skladieb predstaví Tamara v štvorčlennej zostave s nádychom neo-soulu a pop-jazzu, prinášajúc na pódium dobrú energiu, úprimné texty a nezabudnuteľný groove.

Zloženie kapely:

Tamara Kramar

Adam Noška

Michal Šelep

Peter Kunzo

Podujatie je súčasťou Štiavnických klubových večerov, ktoré do nášho mesta prinášajú kvalitné umenie v špecifickom usporiadaní priestoru Kultúrneho centra.

Vstupné 8€, držitelia karty Štiavnica plus 5€

Dĺžka podujatia: 70 minút

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.