Fragile: Vianočný koncert

Fragile: Vianočný koncert

Galéria

Fantastický vianočný program v podaní špičkovej vokálnej skupiny.

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z výrazných speváckych osobností, ktoré bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, interpretujú známe svetové hity. Koncerty skupiny FRAGILE sú plné nielen výbornej hudby, ale aj podmanivého humoru, vďaka čomu zažijete neopakovateľný večer plný skvelej zábavy.

Špecifikom i dominantou FRAGILE je práve hudobný žáner, ktorý skupina interpretuje. Termín ‘a cappella‘ označuje vokálnu hudbu - teda spev bez doprovodu hudobných nástrojov. Jednoducho povedané, tam, kde spevákom v bežných hudobných skupinách pri speve pomáhajú hudobné nástroje, si musia speváci v a cappella formáciach vystačiť iba so svojím hlasom. Keďže sa niet za čo skryť, musí byť pri speve a cappella všetko čisté a dokonalé. Skupina FRAGILE zvláda výzvy tohto náročného žánru majstrovsky, o čom svedčia i viaceré ocenenia, ako 3x cena OTO (Osobnosť televíznej obrazovky) v kategórii najpopulárnejšia hudobná skupina, či Krištáľové krídlo za CD Hlasy s Richardom Müllerom.

FRAGILE tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Svetlana Rymarenko, Anabela Mollová, Lina Mayer, Daniela Tomešová, Slavo Košecký, Peter Lacho, Martin Madej, Martin Klempár, Jozef Hečko.

Energia, ktorú Vám FRAGILE z pódia odovzdá, sa dá len ťažko opísať. Treba ju jednoducho zažiť na vlastnej koži.

Dĺžka podujatia: 120 minút

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.